CRM systém Tanzanit


CRM systém Tanzanit

Popis mobilní aplikace

Mobilní aplikace Tanzanit představuje část rozsáhlého CRM systému pro farmaceutický průmysl. Umožňuje plánování různých druhů aktivit, sledování stavu skladu a dostupnosti produktů u distributorů. Součástí je modul objednávek určený na vytváření a sledování objednávky přímo v lékárně a její zaslání na jednoho ze zvolených distributorů. Aplikace umožňuje nastavení vlastních kampaní, správu prezentací, vytváření profilů zákazníků, různé typy reportů a mnoho dalších funkcí.

Mobilní aplikace je navržena tak, aby umožňovala práci i v offline režimu, na což bylo potřeba uložení velkého množství dat přímo v aplikaci prostřednictvím databáze, která obsahuje více než 200 různých tabulek. Aplikace sestává z více než 50 samostatných obrazovek.

Prioritou při vývoji bylo zajistit spolehlivost i požadovanou rychlost vyhledávání a zobrazení údajů, což vyžadovalo důkladnou analýzu, návrh a optimalizaci čtení dat z databáze.

Mobilní aplikace v online režimu umožňuje prostřednictvím synchronizace úplnou aktualizaci údajů se serverem a dalšími mobilními a desktopovými aplikacemi. Pro synchronizaci takového množství údajů jsme museli vyvinout spolehlivé a dostatečně rychlé komunikační rozhraní.

Pro zabezpečení požadovaných funkcí aplikace bylo nutné použít více programovacích postupů a modelů jako i využití funkcí mobilních zařízení včetně komunikace, lokalizace, funkce fotoaparátu, galerie obrázků, notifikace a dalších.
Klient:  Allio s.r.o.
Technologie:  iOS, Android