Výhodičky


Výhodičky

Popis mobilní aplikace

Mobilní aplikace Výhodičky umožňuje uložení všech svých věrnostních karet na jednom místě ve svém telefonu. Peníze je možné ušetřit využitím výhodných nabídek z letáků nebo získáním kupónů na nákup zboží a služeb. Listování v letáku je rychlé bez ohledu na počet stran. Součástí aplikace je i vyhledávání letenek do celého světa na základě mnoha kritérií.

Zadávání nových a úprava stávajících karet je možná pomocí zadání nebo skenování čárového kódu a vyfocením obrázku přední a zadní strany karty. Obrázky karty lze upravovat přímo v aplikaci pomocí otáčení, zvětšování a oříznutí obrázku. Jednoduché a rychlé zobrazení čárového kódu věrnostní karty s možností skenování v obchodě usnadňuje každý nákup.

Zobrazení obchodů podle vzdálenosti umožňuje výběr nejbližšího provozu od aktuální polohy nebo od libovolného místa zadaného uživatelem telefonu. Mobilní aplikace umožňuje uložení věrnostních karet, vybraných nabídek a letáků kromě telefonu i na vzdálený server, což zajišťuje v případě potřeby aktualizaci všech údajů i na jiné telefony bez jejich opětovného ručního zadávání.

Mobilní aplikace Výhodičky umožňuje práci v online a offline režimu. Pro zabezpečení online komunikace jsme vyvinuli spolehlivé a dostatečně rychlé komunikační rozhraní na straně aplikace jako i na straně serveru.
Klient:  Mobile Marketing s.r.o.
Technologie:  iOS, Android